Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Projektant/ka (přípravář/ka)

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, kterým je stavební společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici – Přípraváře– projektanta.

Rádi bychom dali prostor mladým, ambiciózním absolventům, kteří chtějí získat praxi a zkušenost ve stabilní, mezinárodní společnosti :). Jestliže již zkušenost s monolitickými konstrukcemi máš, tak je to obrovská výhoda, ale není to nutností.

Požadujeme středoškolské či vysokoškolské vzdělání stavebního směru. Velkou výhodou by bylo, kdybys měl/měla znalosti v Autocadu. Zkušenost a orientace ve stavebních výkresech ti usnadní zaučení do začátku. :)

Dále požadujeme:

  • znalost Microsoft office
  • spolehlivost, flexibilitu, komunikační dovednosti, chuť učit se něčemu novému
  • ŘP skupiny B
  • komunikativní AJ – výhodou

Náplň práce:

  • navrhování a projekce bednících systémů pozemních staveb
  • spolupráce s ostatními odděleními – spolupracovníky stavby
  • vytváření cenových nabídek
  • kreslení kladečských plánů bednění

Nabízíme:

  • spolupráci se stabilní a mezinárodní společností
  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • denní příspěvek na stravné za odpracovanou směnu
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • zaměstnanecký akciový program Seop, Multisport karta
  • lokalita pracoviště Řeporyje (Praha – západ)

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás